O firmie    E-ska    Sklep    Kontakt    O Tomku
 
   
2021-08-20

E-ska

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemu "E-ska" czyli komunikacji alternatywnej (AAC).
Firma PPHU PelCom powstała w 1995 roku. Od tego czasu zajmuje się kompleksową komputeryzacją i automatyzacją firm. Tworzymy dedykowane oprogramowanie. Integrujemy automatykę z systemami komputerowymi. Tworzymy inteligentne sterowniki mikroprocesorowe. Zaufało na wiele firm z różnych branż: stolarskiej, budowlanej, piekarniczej, handlu i usług i wielu innych. W firmach tych stworzyliśmy oprogramowanie do zarządzania produkcją, programy te zintegrowaliśmy na poziomie automatyki z maszynami, centrami produkcyjnymi, systemami dozoru czy monitoringu wizyjnego.

Od 1997 sprzedajemy i instalujemy autorskie oprogramowanie do obsługi sprzedaży i magazynowania. Programy te dzięki swojej prostocie znalazły duże grono zadowolonych z nich użytkowników

W roku 2003 zaprojektowano i wprowadzono do produkcji Uniwersalny Sterownik Mikroprocesorowy który po wielu latach produkcji, ulepszeniach i adaptacjach stał się bazą do zaprojektowania w 2021 jego "młodszego brata", który obecnie produkowany, jest podstawą realizacji wszystkich projektów integracji systemów automatyki z oprogramowaniem komputerowym.

Również w roku 2021, podczas prac nad nowszym sterownikiem, zrodził się pomysł aby integrację automatyka-komputer przesunąć w trochę innym kierunku. Tak narodził się system AAC "E-ska" czyli system wspomagania komunikacji dla osób niemówiących bądź, których mowa jest w pewnym stopniu ograniczona do efektywnego komunikowania się z innymi.
   
  (c) PelCom 1997-2021