Przyciski   Pady   Switche   Interface   Adaptacja zabawek   TimeSter   Pozostałe   Sklep i ceny   Kontakt   Do pobrania   Tomek

Zdjęcie Artykuł Opis
Simple Najprostszy z produkowanych interface. Umożliwia podłączenie dwóch switchy. Po podłączeniu do komputera lub tabletu rozpoznawany jest jako tzw. urządzenie HID. Nie wymaga żadnych sterowników. Działa od razu po podłączeniu do złącza USB. Obsługiwany przez Windows, Linux i Android.
Produkowany w wersjach:
* Klawiaturowej (Spacja-Enter)
* Myszy (lewy i prawy przycisk)
* Joysticka (JoyCable)

Wersja jest tylko domyślnym trybem pracy interface. Podobnie jak wszystkie nasze interface można domyślny tryb zmienić na dowolny za pomocą dedykowanego oprogramowania, które można pobrać TUTAJ lub w zakładce PLIKI DO POBRANIA Mimo swojej prostoty za pomocą w/w programu można zmienić tak ustawienia interface, że będzie pracował podobnie jak inne nasze produkty w wielu (max 4) trybach a w każdym z nich wykonywał inną komendę.
Simple RF Interface SimpleRF zachowuje wszystkie funkcje interface Simple a dodatkowo ma wbudowany nadajnik radiowy 433MHz do sterowania gniazdami radiowymi (tak jak interface MoNKeY). Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy za pomocą switcha sterować urządzeniami zasilanymi z sieci. Funkcje sterowania możemy wykonać bezpośrdnio za pomocą switcha podłączonego do interface, bądź za pomocą programu SwitchInterface który można pobrać TUTAJ
BoxSter BoxSter to najbardziej zaawansowany interface do kontroli komputera i środowiska. BoxSter jest małą puszeczką o wymirach 8x8x2 cm w której umieszczono bardzo dużo możliwości:
1. Pięć wejść jack 3.5mm do podłączenia aż 5 switchy
2. Jedno wyjście do sterowania zabawkami na switch bądź adaptowanymi.
3. Jedno wyjście do podłączenia transmitera IR dzięki któremu można sterować telewizorem, DVD, tunerem SAT roletami okiennymi i wszystkim tym co jest sterowane za pomocą pilota pracującego w podczerwieni
4. Zintegrowany nadajnik radiowy który potrafi sterować gniazdami radiowymi i innymi urządzeniami pracującymi w paśmie 433MHz z tak zwanym kodem stałym.

BoxSter posiada 6 trybów pracy gdzie po zaprogramowaniu urządzenia nie potrzeba w ogóle komputera aby sterować urządzeniami. W tych trybach akcja jaką ma wykonać BoxSter zapamiętywana jest w jego pamięci i przypisywana do wybranego wejścia switcha.

Akcje które można przypisać switchowi:
1. Klawiatura - Boxster będzie udawał klawiaturę (np. może pracować jako interface Spacja-Enter)
2. Mysz - Boxter emuluje mysz komputerową. Można przesuwać kursor klikać dowolnym klawiszem używając w tym celu po prostu switchy
3. Włącz zabawkę
4. Wyłącz zabawkę
5. Włącz wybrane gniazdo radiowe
6. Wyłącz wybrane gniazdo radiowe
7. Wyślij komendę jako pilot podczerwieni

Komend pilota podczerwieni BoxSter uczy się kopiując oryginalnego pilota. Prosta procedura ograniczająca się do kilku kliknięć myszką.
Sześć switchy w sześciu trybach co oznacza że BoxSter po zaprogramowaniu może wykonać maksymalnie 36 różnych komend. Wszystkie powyższe opcje niezależnie od zaprogramowania ich do switchy można wykonać za pomocą programu komputerowego. W programie przyporządkowuje się wybraną akcję do pola planszy na ekranie komputera. Wybranie tego pola wykona akcję. Wyboru można dokonać na wiele sposobów. Począwszy od klasycznego kliknięcia myszą poprzez wybór za pomocą dwóch lub jednym switchem (tryb skanowania) aż do zastosowania eyetrackera i wyboru pola za pomocą wzroku. Tu praktycznie nie ma ograniczeń. Nielimitowana jest również ilość komend do wykonania. Każda plansza może uruchamiać kolejną i tak dalej. Ciekawą funkcją BoxStera jest również to, że sam w sobie jest switchem. Switchem zbliżeniowym (takim jak pady) któremu również można przypisać dowolne funkcje. Stąd też wymiary BoxStera 8cm x 8cm.

Funkcje przyporządkowane do danego wejścia można zmienić za pomocą dedykowanego oprogramowania które można pobrać TUTAJ lub w zakładce PLIKI DO POBRANIA Częścią skłądową programu do konfiguracji jest program do tworzenia plansz za pomocą których i BoxStera można kontrolować srodowisko.
MonKey Interface MonKey jest interface komputerowym działającym w trzech trybach emulacji: klawiatury (np. Spacja-Enter), myszki i joysticka. Posiada trzy dowolnie konfigurowalne wejścia jack 3.5mm do podłączenia klasycznych switchy. Wyjściem interface jest złącze USB które podłączamy do komputera. Za pomocą przejściówki OTG można również podłączyć ją do tabletu i smartfona. Współpracuje z systemami Windows, Android, Linux. Aktualny tryb pracy sygnalizowany jest trójkolorową diodą LED na obudowie interface. Zmiany trybu można dokonać za pomocą dużego przycisku (zielony na zdjęciu).

Wstępnie interface skonfigurowany jest następująco:
Tryb czerwony - klawiatura - Enter, Spacja
Tryb zielony - myszka - Lewy Przycisk Myszy, Prawy Przycisk Myszy
Tryb niebieski - joystick - przycisk nr 1, 2, 3

Funkcje przyporządkowane do danego wejścia można zmienić za pomocą dedykowanego oprogramowania które można pobrać TUTAJ lub w zakładce PLIKI DO POBRANIA Ciekawą funkcją tego interface jest wbudowany nadajnik radiowy dzięki któremu w pewnym zakresie można sterować urządzeniami zasilanymi z sieci. W tym celu do urządzenia należy dokupić gniazdo radiowe. Sterowanie może odbywać się poprzez zaprogramowanie wejścia jack jako sterującego gniazdem bądź za pomocą programu komputerowego który jest częścią składową dedykowanego oprogramowania. MonKey może sterować 50 gniazdami radiowymi.
KEYPAD KeyPad jest komputerowym urządzeniem wejściowym działającym w trzech trybach emulacji: klawiatury (np. Spacja-Enter), myszki i joysticka. Za pomocą przejściówki OTG można również podłączyć go do tabletu i smartfona. Współpracuje z systemami Windows, Android, Linux. Aktualny tryb pracy sygnalizowany jest trójkolorową diodą LED na obudowie kontrolera. Zmiany trybu dokonuje się za pomocą przycisku.

Wstępnie kontroler skonfigurowany jest następująco:
Tryb czerwony - klawiatura
Tryb zielony - myszka
Tryb niebieski - joystick

Funkcje przyporządkowane do danego przycisku lub kierunku drążka można zmienić za pomocą dedykowanego oprogramowania które można pobrać TUTAJ lub w zakładce PLIKI DO POBRANIA Drążek w trybie klawiatury może odpowiadać kursorom klawiatury a w trybie myszy może przesuwać jej kursor po ekranie.

   © PelCom 2023