Przyciski   Pady   Switche   Interface   Adaptacja zabawek   TimeSter   Pozostałe   Sklep i ceny   Kontakt   Do pobrania   Tomek

Zdjęcie Artykuł Opis
BigSwitch
KOLOR
Przycisk mechaniczny ze standardowym wyjściem jack 3.5mm o średnicy 80mm. Nie wymaga zasilania. Obciążalność styków wynosi 100mA. Doskonale nadaje się do sterowania komputerem. Przy sterowaniu zabawkami zaleca się zastosowanie centralki CZ1 aby zminimalizować ryzyko przepalenia przycisku przez duże obciążenie przez zabawkę.
BigSwitch
Sound&Light
Przycisk mechaniczny ze standardowym wyjściem jack 3.5mm o średnicy 90mm. Wymaga zasilania dwoma bateriami AA. Obciążalność styków wynosi 2000mA. Doskonale nadaje się do sterowania komputerem oraz zabawkami zarówno tymi na przycisk jak i adaptowanymi. Przycisk posiada przełącznik dzięki któremu możemy wyłączyć efekty świetlne i dźwiękowe. Niemniej jednak nawet po wyłączeniu tych efektów do prawidłowego działania wymaga zasilania bateryjnego.

ZOBACZ FILM
Przycisk
KCIUK
Przycisk mechaniczny ze standardowym wyjściem jack 3.5mm. Przycisk zaprojektowany do chwycenia całą dłonią i wciskania go za pomocą kciuka. Średnica przycisku (uchwytu) 25-27mm. Przycisk wymagający bardzo małej siły nacisku.Obciążalność styków wynosi 100mA. Doskonale nadaje się do sterowania komputerem. Przy sterowaniu zabawkami zaleca się zastosowanie centralki CZ1 aby zminimalizować ryzyko przepalenia przycisku przez duże obciążenie generowane przez zabawkę.

   © PelCom 2023